BREAKING NEWSEvenimentMaramuresul IstoricRecomandate

ACTUALIZARE: Cadavrul copilului găsit în Tisa, în Ucraina, este al fetiţei din Repedea, dispărută în 10 mai (FOTO)

Recent, pe malul râului Tisa a fost găsit cadavrul unei fetiţe, pe partea ucraineană, în apropiere de râul care trece prin Repedea şi se varsă în Tisa.

La vremea respectivă nu se ştia dacă este vorba despre fetiţa din Repedea dispărută de acasă.

În urma schimbului de date și informații cu autoritățile ucrainene, a verificărilor efectuate și a recunoașterii făcută de familie, a fost identificat cadavrul găsit pe malul râului Tisa, constatându-se că este vorba de fetița dispărută din Repedea. Nu există suspiciuni cu privire la cauza decesului. În cauză se efectuează demersuri pentru repatrierea cadavrului. A fost gasita intre Teceu Mic (România) si Teceu Mare (Ucraina).

 

Citeşte şi

PREMIERĂ: MICUŢA VALENTINA, FETIŢA DISPĂRUTĂ VINERI DIN REPEDEA, A FOST CĂUTATĂ ŞI PE TIMP DE NOAPTE. FĂRĂ SUCCES ÎNSĂ (FOTO)

DISPARIŢIA VALENTINEI: A FOST GĂSITĂ ÎN APĂ BLUZA PE CARE O PURTA FETIŢA ÎN MOMENTUL DISPARIŢIEI (FOTO/VIDEO EXCLUSIV)

Te-ar putea interesa si

EXCLUSIV: 1.400 buletine de vot pentru primar descoperite la SIGHET la secția 115. Nu erau trecute în procesul-verbal (ACTUALIZARE)

Vasile Dale

EXCLUSIV FOTO: Dealer-ul liceenilor din Baia Mare a fost arestat preventiv. Operațiune fulger a ofițerilor antidrog din Maramureș

Vasile Dale

EXCLUSIV VIDEO: Incendiu la cafeneaua Narghila din Baia Mare

Redactie

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.